+420 602 325 335 lubos.kadlec@wstavplus.com

Stavby rodinných domů

Motto „Vlastní dům jako sen? Pomůžeme Vám ho zhmotnit!“

Pomůžeme vám splnit váš sen s výstavbou nového domu od realizace až po financování.

Naše služby:

Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč, tradičních domů, bungalovů, moderních domů, řadových domů, dřevo-staveb, garáží, ale i výstavbu domů bytových, kde je možnost spolupráce s developerskými společnostmi.

Pomůžeme Vám již u samotného začátku, tedy výběru správné varianty – katalogového domu, případně návrhu individuální stavby, dle požadavků a specifikace určené zákazníkem, přes vytvoření projektové dokumentace, až k zajištění inženýrské činnosti vedoucí k vydání stavebního povolení, a samozřejmě vlastní realizaci domu na klíč.

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní a nejvíce používané technologie výstavby zděných rodinných domů (cihelné nebo pórobetonové zdivo). Výstavbu zrealizujeme na Vašem pozemku nebo z naší nabídky, popřípadě pozemku, který Vám rádi zajistíme dle Vašich požadavků.

Financování:

Financování na míru – jsme schopni zpracovat nabídku napříč celým hypotečním, bankovním trhem. Toto platí i v případě půjček pro případ, financování rekonstrukcí objektů, kde není možné využití hypotečního úvěru.

Rádi s Vámi osobně, po mailu či telefonu probereme Vaše možnosti a představy, abychom společně našli optimální variantu.  Díky velmi úzké spolupráci s finančními domy a dlouholeté praxi se nám daří vyjednávat v bance individuální podmínky.

Poradenství poskytujeme zdarma nejen zákazníkům, kteří si od nás nechají postavit rodinný dům, ale všem zájemcům o financování svých potřeb, nebo refinancování stávajících úvěrů. Kontaktujte nás přímo nebo prostřednictvím jednoduchého dotazníku a nechte si od nás nezávazně obratem navrhnout řešení financování stavby Vašeho nového domu.

Příprava a výstavba

První schůzka s klientem na které se dozví veškeré informace před zahájením stavby – smluvní podmínky, dokumentace, povinnosti stavebníka atd., a následně informace o výstavbě, resp. jejím průběhu, jednotlivých fázích, technologiích a materiálech, změnových řízeních  atd.. Následně bude zpracován návrh projektové dokumentace a cenový odhad.

Projekt (v případě, že nemám projekt)?

Nemáte projekt? Nevadí! V tomto případě zajistíme realizaci  vlastními projektanty a bytovými architekty, kteří projekt na základě Vašich požadavků připraví. Tato fáze je individuální, a je zajištěna samostatnou smlouvou. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Smlouva o výstavbě(SOD)

Po odsouhlasení veškerých kroků týkajících se výstavby (úpravy projektové dokumentace, rozsah jednotlivých fází výstavby, dodávek a ceny) dochází k podpisu smlouvy se zákazníkem. Smlouva o dílo je v českém právu smlouva, na jejímž základě vzniká závazkový poměr, jehož předmětem je zhotovení, údržba, oprava nebo úprava určité věci nebo činnost s jiným výsledkem.

 

Projektová dokumentace

Na základě všech Vámi poskytnutých údajů vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci pro zahájení stavebního řízení. Lhůta pro vypracování je stanovena na základě rozsahu stavby, minimálně však 30 dní. Následuje proces zajištění stavebního povolení. Rádi Vám s Vaším stavebním povolením pomůžeme. Profesionálně. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře.

Převzetí staveniště, zahájení výstavby

Po převzetí stanoviště do 14 dní začínáme výkopové práce, následně pak samotnou výstavbu. Samotná realizace výstavby a její délka je v závislosti na složitosti výstavby, nebo dalších požadavků zákazníka, popřípadě finančních možností zákazníka. Dle naší praxe dokážeme realizaci  v rozsahu 8-12 měsíců (samozřejmě dle počasí).

 

Převzetí a kolaudace

Při převzetí domu obdržíte dokumentaci potřebnou pro kolaudaci domu. O převzetí domu sepíšeme zápis a předávací protokol, který je nezbytný ke kolaudaci. Samotnou kolaudaci  si zajišťuje vlastník nemovitosti. Doporučujeme ohlášení realizovat minimálně měsíc předem.

Co vám stavba rodinného domu přinese?

Kontakt

Plzeňská 348/54, 150 00
Praha-Smíchov

+420 602 325 335

lubos.kadlec@wstavplus.com