+420 602 325 335 lubos.kadlec@wstavplus.com

Firemní infrastruktury

Výstavba sítí elektronických komunikací

Nabízíme kompletní zasíťování vaší firemní infrastruktury včetně dokumentace a osazení.

Co nabízíme:

V rámci rekonstrukcí a staveb kancelářských objektů nabízíme kvalifikované služby v oblasti výstavby firemní infrastruktury (kabeláže) sítí elektronických komunikací.

„Strukturovaná kabeláž je obecné označení metalických a optických prvků, které umožňují propojení jednotlivých uživatelů v rámci počítačové sítě. Vzhledem k elektronizaci naší doby se stává neodmyslitelnou a významnou součástí budov. Špatná volba, kvalita nebo provedení kabeláže může způsobit problémy v celé počítačové síti budovy a rovněž finanční ztráty spojené s výpadkem firemní počítačové sítě.

Před samotnou realizací Vám pomůžeme:

  • Jakou a jak výkonnou kabeláž vybrat,
  • Jakého výrobce a jaké řešení,
  • Jakou roli má cena,
  • Kdy zvolit stíněný, a kdy nestíněný systém

Součástí dodávky je kompletní dokumentace, jejímž obsahem je:

Blokového schéma sítě – dokument obsahuje zejména rozmístění jednotlivých zásuvek v místnostech, způsoby značení jednotlivých portů, osazení a rozmístění rozvaděčů, použité komponenty atd.

Protokol o měření – jedná se o dokument, který je generován měřicím přístrojem (resp. aplikací s ním dodávanou) na základě měření realizovaných přímo na místě instalace. V protokolu o měření lze velmi jednoduše zkontrolovat správnost instalace a funkčnost všech nainstalovaných pasivních prvků.

Certifikát s deklarovanou délkou záruky – minimálně 15 nebo 20 let. Po celou tuto dobu je pak garantována bezplatná výměna jakéhokoli pasivního prvku,  to včetně nákladů na dopravu, práci atd. Certifikáty komponentů od nezávislých testovacích laboratoří, prohlášení o shodě atd.

Proč zvolit naše služby?

Kontakt

Plzeňská 348/54, 150 00
Praha-Smíchov

+420 602 325 335

lubos.kadlec@wstavplus.com